Vyberte stranu

Info

Kto sa skrýva za značkou Turiya?

Volám sa Eva (Turjanová) Lehutová.

Som nadšenkyňou života, milujem jeho dary, čary, farby, svetlo, tiene i jemné odtiene. Rovnako milujem prácu pre ľudí a s ľuďmi, ich darmi, jedinečnosťami a hlavne s ich rôznofarebnými svetmi.

Moje záľuby sa mi podarilo poprepájať vďaka liečebnej pedagogike a štúdiu rôznych umeleckých terapií a neskôr techník zameraných na prácu cez telo. Mám šťastie, že si môžem dovoliť následovať vnútorné vedenie a smerovať vždy tam, kam ma vedie moja duša a srdce.

Momentálne som naplno mama dvoch malých milých slečien, neposednej skoro 5 ročnej Luny a skoro ročnej huncútky Leii. Stať sa mamou bola pre mňa doteraz tá najväčšia transformácia akou som zatiaľ prešla a stále prechádzam spoločne s láskavým partnerom, manželom a otcom našich dcér.

Príjemné vyskočenie z materského stereotypu mi do života vniesol výcvik učiteľov kundalini jógy v Prahe 2016/17. Kto raz zažije kundalini energiu na vlastnej koži zaručene sa stane jeho láskou a vášňou. Rovnako aj mne sa tak stala kundalini jóga parťáčkou k zvládaniu každodenných výziev života. Konečne viem ako na to, ako sa to dá byť plná energie a pohody v kolotoči všetkých nielen mamičkovských povinností!

Takže tak ako sa menia na našej ceste života kulisy, meníme sa i my, menia sa aj naše nastavenia, priority, naše záľuby, okruh našich známych aj celkové smerovanie. Rovnako tak ako aj ja, prešla so mnou teda kus cesty a transformáciou aj Turiya.

Nič nové, že život prináša neustále niečo nové! Jednoducho som aj ja dozrela k novej verzii seba, i k novému zisteniu, že: ,, Každý si vie pomôcť najlepšie sám! ”