Kundalini jóga

Kundalini jógaNeustále sa vzdelávame v tom čo nás najviac baví a v zdraviu-prospešných metódach a technikách, ktorými si vie človek pomôcť aj sám. Vďaka tomu vám môžme prinášať to, čo pomáha a funguje aj nám. Byť v živote zdraví, stabilní a vyrovnaní!

Preto by sme vás srdečne chceli pozvať na ochutnávku Kundalini jógy s harmonizujúcimi a energetizujúcimi zostavami cvikov – krijami podľa učenia Yogi Bhajana.

Krije sú zostavy cvičení zamerané na podporu a liečenie, či už na konkrétne orgány alebo systémy v tele. Súčasťou cvičení sú meditáciemantry, práca s dychom – pranajáma a hlboká liečivá relaxácia.

Kundalini jóga je určená presne pre vás, ak…

  • máte záujem vyskúšať niečo nové,
  • chcete začať pravidelne cvičiť či meditovať,
  • chcete vedieť aké to je a ako chutí kundalini energia voľne a zdravo prúdiaca vo vašom tele (keď sa cítite plní energie, v súlade so sebou, vitálni a šťastní),
  • chcete sa tak cítiť každý deň (nielen cez dovolenku či víkend),
  • vás už nebaví chronická únava, stresy, náchylnosť k chorobám, či depresie,
  • chcete zmenu a čo-to máte chuť pre to – pre seba naozaj urobiť !!!

Každý by chcel byť zdravý, ale nikomu sa nechce na sebe pracovať! -Yogi Bhajan

Kto má chuť zaviesť si do života viac zdravia, prosperity, alebo jednoducho už konečne nejakú zmenu, byť viac vedomý vo svojom tele, nájsť si čas na seba, na cvičenie či meditácie, byť naplno vitálny a žiarivý, šťastný a spokojný, až tak že túto zmenu okamžite uvidia aj ostatní, nech sa páči ste srdečne vítaní.

Cvičiť budeme každý utorok v čase 18:00-19:30 hod. v telocvični čajovne Zelená Tara v Bratislave Dúbravke, kde sú aj priestory nášho terapeutického salónu. Cena je za min. poplatok 3 EUR na prenájom telocvične. Počet miest je obmedzený na max. 10 ľudí, preto si svoje miesto čo najskôr vopred rezervujte na tel. č. 0904 399 325 alebo emailom na info@turiya.sk.

Teší sa na vás

Evka Lehutová – Adi Gobind Kaur